Dorota Walendzewicz

Dorota Walendzewicz

Mam szczęście, że wykonuję zawód, który równocześnie jest moją pasją. Dzięki cyklicznym szkoleniom poszerzam umiejętność i poznaję nowe techniki pracy, co pozwala mi na ciągły rozwój i twórczość. Każdą osobę traktuję indywidualnie. Słucham moich klientów, by zrozumieć czego ode mnie oczekują-czy odpowiada im stałość i klasyka, czy też gotowi są na zaryzykowanie nowego wizerunku. Nie narzucam swoich wizji, ale sugeruję dobór fryzury, koloru dostosowanego do typu urody czy stylu osoby. Moje doświadczenie zawodowe pozwala mi na swobodne tworzenie nowych fryzur i stylizacji. Wiem, że moi klienci mają do mnie zaufanie i nie obawiają się moich nożyczek :)

Dorota Cieślik

Dorota Cieślik

Fryzjerstwo każdego dnia fascynuje mnie coraz bardziej.

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego klienta,cierpliwie wysłuchuję,starając się aby efekt końcowy wizyty był odzwierciedleniem potrzeb klienta oraz jednocześnie pozytywnym zaskoczeniem,powodującym uśmiech na twarzy.

Uwielbiam tworzyć artystyczne upięcia,skrupulatnie dbając o każdy szczegół fryzury,aby zdobiła i fascynowała.Jednocześnie bardzo dobrze odnajduje się w tworzeniu opartych na asymetrii oraz nieregularnych cięciach,pozwalających na wydobycie osobistego piękna każdej osoby przy odrobinie szaleństwa.

Andżelika

Andżelika